0

Biuro Rachunkowe  
 
Dane teleadresowe

OKR PROBIT 
62-800 KALISZ ul. Młynarska 83
Tel/Fax 062 764 46 45

email: biuro@probit.kalisz.pl
website: www.probit.kalisz.pl
   
 Kontakt bezpośredni
Sekretariat Magdalena Szymczak magdalena.szymczak@probit.kalisz.pl  62 764 46 45
       62 760 10 33
Księgowość Agnieszka Całka agnieszka.calka@probit.kalisz.pl  62 760 10 33 w. 105
Księgowość Kinga Rynowiecka kinga.rynowiecka@probit.kalisz.pl  62 760 10 33 w. 102
Księgowość Monika Frątczak monika.fratczak@probit.kalisz.pl  62 760 10 33 w. 107
Księgowość Gabriela Kurcbach gabriela.kurcbach@probit.kalisz.pl  62 760 10 33 w. 102
Księgowość Małgorzata Cholewińska malgorzata.cholewinska@probit.kalisz.pl  62 760 10 33 w. 104
Księgowość Małgorzata Tułacz malgorzata.tulacz@probit.kalisz.pl  62 760 10 33 w. 104
Księgowość Ewa Szczotkowska ewa.szczotkowska@probit.kalisz.pl  62 760 10 33 w. 105
Doradztwo podatkowe Barbara Szcześniak barbara.szczesniak@probit.kalisz.pl  62 760 10 33 w. 103
Kardry Płace Kamila Posiłek kamila.posilek@probit.kalisz.pl  62 760 10 33 w. 106
Kardry Płace Zofia Kasprzak zofia.kasprzak@probit.kalisz.pl  62 760 10 33 w. 106
   
Dane firmy

Wpis do Rejestru:   CEIDG 11012/93
Regon:                      250414854
Dane do faktury:      OKR PROBIT Barbara Szcześniak ul. Młynarska 83 62-800 Kalisz
NIP:                           618-001-85-29
Konto bankowe:      PKO BP S.A. O/KALISZ 89 1020 2212 0000 5402 0024 9367

 

Lokalizacja
Lokalizacja firmy na mapach Google

 
Znajdz nas na Facebook

 

 

Kariera
Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie  prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@probit.kalisz.pl.

Zastrzegamy sobie udzielenie odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

 
 
 
 
  Copyrights © PROBIT 2011. All Rights Reserved. Strona głowna  |   O nas   |   Oferta   |   Informacje   |   Dla klientów   |   Kontakt  

Opracowano: PROBIT OKR